Duomenys

PASIDALINK

 

Kantar TNS: Lietuvoje formuojasi ekologišką gyvenimo būdą propaguojantis segmentas 

08/03/2017

 

Ekologiškus produktus perka 46 proc. Lietuvos gyventojų. 

 

Kantar TNS: sportuojantys lietuviai nesveiku maistu lepinasi dažniau
16/11/2016

Bent kartą per savaitę sportuoja arba fizinius pratimus atlieka beveik trečdalis (32 proc.) Lietuvos gyventojų, tačiau jie gerokai dažniau nei nesportuojantys yra linkę pasimėgauti nesveiku maistu ir nuolat mėgina sublogti.


TNS LT: mėgstamiausi lietuvių maisto produktai duona, sviestas ir prieskoniai
21/07/2016

Lietuvių labiausiai vartojamų maisto produktų sąraše rikiuojasi duona, sviestas, prieskoniai ir žolelės, aliejus, švieži vaisiai bei daržovės.

 

TNS LT: Vilniaus sporto klubai geriausiai tenkina varžytis ir išsiskirti mėgstančių gyventojų poreikius
17/12/2015
Dauguma Vilniaus miesto gyventojų dažniausiai sportuoja ar sportuotų dėl noro gyventi sveikiau. Sveikatą vienu svarbiausių motyvų sportuoti įvardijo 64 proc. vilniečių.

 

TNS LT: lietuviai nebūtinai rekomenduoja tas prekes, kurios patinka jiems patiems
27/10/2015
Lietuvoje dažna įmonė mano, kad geriausia reklama yra kliento rekomendacija iš lūpų į lūpas, tačiau realybė rodo, kad rekomendacijos ne visada atspindi tikrąją kliento patirtį.

 

TNS LT: Didžiausias iššūkis prekybos centrams – išsiskirti
05/10/2015
Tyrimo rezultatai parodė, jog neužtenka, kad žmonės apie prekybos centrą turėtų teigiamą nuomonę. Norint pritraukti kuo daugiau klientų ir sukurti su jais stiprius ryšius, reikia sugalvoti, kaip išsiskirti iš likusios rinkos.

 

TNS LT: lietuviai dažniausiai valgo duonos produktus, bet mėgsta ir daržoves
23/07/2015
Duona lietuviams vis dar išlieka nepakeičiamu maisto produktu. Kasdien juodą duoną valgo 69 proc. lietuvių, baltos duonos gaminius – 53 proc. Kiti, dažniausiai vartojami mūsų šalies gyventojų produktai – sviestas ir prieskoniai.

 

TNS LT: daugiau nei pusė Lietuvos gyventojų kelionei į prekybos centrą pasiruošia iš anksto
13/03/2015
Beveik 60 proc. lietuvių eidami apsipirkti į prekybos centrą iš anksto pasirūpina maišeliais ar kita tara susidėti prekes. Daugiau nei trečdalis (37 proc.) gyventojų kaskart apsipirkdami įsigyja ir plastikinį maišelį.

 

TNS LT: beveik trečdalis lietuvių mano, kad parduotuvės švenčių metu turėtų nedirbti
12/01/2015
Beveik trečdalis (29 proc.) lietuvių mano, kad maisto ir buitinių prekių parduotuvės per šv. Kalėdas, šv. Velykas, Naujųjų metų dieną ir kitas didžiąsias šventes neturėtų dirbti iš viso.

 

TNS LT: lietuviai turgavietėse šventėms apsiperka rečiau
30/12/2014
Daugiau nei pusė (56 proc.) Lietuvos gyventojų šių metų žiemos šventėms pirko arba ketina pirkti prekių tokiuose prekybos centruose, kaip Maxima, IKI, Rimi. Tuo metu turgaus prekeiviai sulaukia kur kas mažiau pirkėjų, kurie ieško dovanų ar maisto ateinančioms šventėms.

 

TNS LT: 7 iš 10 lietuvių vengia gydytojo kabineto
06/11/2014
Didžioji dalis (68,5 proc.) mūsų šalies gyventojų teigia, kad pas gydytoją eina tik rimtai susirgus.

 

TNS LT: vartotojai nori patys gaminti maistą iš paprastų produktų
24/01/2013
Tiriant maisto vartojimo tendencijas skirtingose pasaulio šalyse, paaiškėjo, kad kryptį „pagaminkite man gero maisto“ vis dažniau keičia kryptis „padėkite man gerai pasigaminti maistą pačiam“.