Socialinis ir viešasis sektorius

PASIDALINK

Pripažindama unikalius šio sektoriaus reikalavimus tyrimams, „Kantar“ įkūrė specializuotą padalinį politiniams ir socialiniams tyrimams, kuris tapo tokio pobūdžio tyrimų lyderiu daugelyje pasaulio šalių.

 

Daugiau nei 40 valstybių dirba 500 profesionalių ir darbui pasišventusių politikos ir socialinių tyrimų specialistų.

 

Esame globalūs, todėl klientui pageidaujant kelias šalis apimančių politinių ar socialinių tyrimų, galime greitai ir efektyviai suteikti tyrimų paslaugas. 

 

Socialinio ir viešojo sektoriaus tyrimai

„Kantar“ grupė – pasaulyje pirmaujanti klientų poreikiams pritaikytų politikos, socialinių bei ekonominių tyrimų teikėja. Apklausų metu gautą informaciją bei išvadas apie padėtį įvairiose socialinės politikos srityse (švietimas, sveikatos apsauga, socialinės paslaugos, gamtosauga, darbo rinka, tėvystės ir vaikų teisių apsauga, viešasis transportas, teisingumas, imigracija ir bendruomenės integracija) teikiame įvairioms sprendimus priimančioms institucijoms. Mūsų klientai – tai viešosios ir valstybinės institucijos, žiniasklaida, nevyriausybinės organizacijos, svarbios tarptautinės ir nacionalinės institucijos, universitetai bei mokslo įstaigos.

Specializuotos paslaugos socialiniam ir viešąjam sektoriui

Kiekvienais metais mes atliekame daugybę apklausų, kurių tikslas yra padėti klientams sužinoti visuomenės nuomonę apie nacionalinio ar tarptautinio lygio problemas. Be to, mes atliekame viešųjų programų bei iniciatyvų poveikio vertinimus. Vertinimo metu taikome jau praktikoje išbandytus tyrimo modelius, kurie padeda tiksliai vertinti programos rezultatus. Atliekame tiek vyriausybės įgyvendinamų programų, tiek programų, kurias remia tarptautinės organizacijos, vertinimą.
Didžiuojamės, kad teikiame savo paslaugas daugumai Europos institucijų, Pasaulio Bankui, universitetams, daugelio šalių vyriausybėms ir nevyriausybinėms organizacijoms.