Nauji produktai ir paslaugos

PASIDALINK

Asortimento išplėtimas, siekiant laipsniško augimo

 

Nauji produktai ir paslaugos – tai varomoji verslo jėga. Tačiau pasaulyje daugiau kaip 80 procentų naujų produktų patiria nesėkmę Žinome, kaip įveikti kliūtis, su kuriomis susiduria inovacijos, ir sukurti išties sėkmingą asortimento vystymo strategiją.

 

Pradiniame produktų arba paslaugų kūrimo etape įvertiname realų idėjos poveikį rinkai, įtaką esamam asortimentui. Pradiniame produktų arba paslaugų kūrimo etape mūsų priemonės padės Jums kurti inovacijas remiantis perspektyviausiomis koncepcijomis, suteiks Jums aiškias gaires produktų vystymui ir padės sukurti veiksmingas strategijas laipsniškam pardavimų pajamų augimui.

 

Mūsų tikslios strategijos padėjo klientams:

 

Pasinaudoti augimo galimybėmis naujuose rinkos segmentuose

Verslo problema

 

Pirmaujantis importinio alaus rinkos prekės ženklas nebuvo įsitvirtinęs augančiame silpnesnio ir dažniau vartojamo alaus rinkos segmente. Mūsų klientas norėjo ištyrinėti šio sektoriaus siūlomas galimybes, kurios padėtų atsigauti jų stagnuojantiems pardavimams ir padidintų pajamas.

 

Tiksli įžvalga

 

Pasitelkę „Matrix“ metodą, padedantį atrasti ir tiksliai apibrėžti inovacijų galimybes, įvertinome alaus kategoriją, į kurią įėjo daugiau kaip 50 skirtingų alaus rūšių. Naujausiame tyrime mes išsamiai išanalizavome vartotojų poreikius. Kategoriją išnagrinėjome platesniame kontekste, siekdami suprasti rinkoje tvyrančią įtampą bei nepatenkintus poreikius ir atrasti pagrindines galimybes.

 

Identifikavome didžiausią, dar neužpildytą, konkrečių poreikių nišą – alaus, kuris vartotojams sietųsi su tam tikru įvaizdžiu, kuris būtų kokybiškas ir nestiprus, tačiau teikiantis pasitenkinimą. Mūsų augimo planas įtikino vadovybę, kad rizika buvo priimtina ir kad šio plano įvykdymas paskatins laipsnišką augimą ir padidins pagrindinio prekės ženklo vertę. Klientas sukūrė frančizės plėtros strategiją, orientuotą į dar nepasiektą vartotojų ratą, pakoregavo visą verslo planą taip, kad jis remtųsi mūsų identifikuotais konkrečiais poreikiais. Naujai apibrėžė pozicionavimą, prekės ženklo identitetą, pasiūlymą, ir išlaidų kompleksą.

 

Tikslūs augimo planai

 

Naujasis rinkai pristatytas produktas pranoko lūkesčius. Pirmaisiais metais naujasis prekės ženklas daugiau nei 50 procentų viršijo planuotas pardavimų apimtis.

 

Naujai atgimęs senas sulčių prekinis ženklas

Verslo problema

 

„Just Juice“ prekės ženklo rinkos dalis ir vertė laikui bėgant sumažėjo augant šaltųjų gėrimų rinkai. Klientas puikiai žinojo, jog norėdamas išlikti rinkoje, jis turi imtis inovacijų, ir pripažino, jog nepakanka paprasčiausiai pagaminti naujų skonių ir formatų. Augimo galimybių buvo galima rasti gazuotų gaiviųjų gėrimų rinkoje, tačiau klientas nebuvo tikras, ar šis žingsnis būtų būtent tai, ko reikia „Just Juice“ prekės ženklui.

 

Tikslios įžvalgos

 

Atlikę kokybinį „NeedScope“ tyrimą, mes ištyrėme šaltųjų gėrimų rinkos dinamiką ir atskleidėme funkcinės ir emocines prekinio ženklo pasirinkimo varomąsias jėgas, nepatenkintus poreikius ir rinkos siūlomas galimybes. Tyrimui buvo atrinkti vartotojai – ateities kūrėjai, inovatoriai, kurie padėtų apibrėžti inovacijų kūrimo kryptį.

 

Mes identifikavome vaisių sulčių ir limonado mišinį kaip geriausią „Just Juice“ inovacijų galimybę. Akcentuodami „Just Juice“ prekės ženklo esmę ir teigiamas burbuliukų keliamas emocines asociacijas, mes pateikėme rekomendacijas prekės ženklo pozicionavimui bei funkciniams elementams, tokiems kaip produktas ir kainodara.

 

Augimo planai

 

„Just Juice Bubbles“ prekės ženklas buvo sėkmingai pristatytas rinkai, kiekviename rinkodaros strategijos elemente akcentuojant gyvybingumu kunkuliuojančio, linksmo prekės ženklo vertybes. Taip buvo pats sėkmingiausias naujo bendrovės prekės ženklo pristatymas, sąlygojęs lūkesčius pranokusį pardavimų bei pelno augimą ir 35% išsiplėtusį bendrovės asortimentą. Šis prekės ženklo pristatymas taip pat sėkmingai padėjo atgaivinti pagrindinį „Just Juice“ prekės ženklą.

 

Sėkmingas naujo prekės ženklo vystymas

Verslo problema

 

Vienas mūsų klientas buvo įsitvirtinęs kaip Indijos motorolerių rinkos lyderis, tačiau prarado savo lyderio pozicijas dviračių transporto priemonių sektoriuje. Bandymai atgauti lyderio poziciją pristatant rinkai naują motociklą patyrė nesėkmę. Mūsų klientas suprato, jog problema slypi ne tik produkte, bet ir pačiame prekės ženkle.

 

Tikslios įžvalgos

 

Siekiant ištirti rinkos dinamiką ir identifikuoti geriausias galimybes mūsų kliento verslo augimui, buvo taikyta kokybinis ir kiekybinis „NeedScope“ tyrimas.

 

Apžvelgę platesnį kontekstą užuot gilinęsi į praktiškumo aspektą, mes atskleidėme, jog motociklai ir motoroleriai Indijos rinkoje tenkino labai skirtingus poreikius. „NeedScope“ tyrimo metu buvo išsiaiškinta, ką būtent vartotojams duoda važiavimas motociklu ir atskleista nauja galimybė šiame rinkos segmente, kurią geriausia galima apibūdinti kaip „laisvės pojūtis“. Reikėjo naujo prekės ženklo, kuris galėtų patenkinti šio segmento vartotojus – jaunus, sportiškus ir maištaujančius – ir asocijuotųsi jiems su laisvės pojūčiu ir galimybe patirti nuotykių.

 

Augimo planai

 

Rinkai buvo sėkmingai pristatytas naujas prekės ženklas, kuris rėmėsi jaunystės, maišto ir laisvės vertybėmis. Naujasis prekės ženklas vėl įžiebė vartotojų susidomėjimą mūsų klientu ir jis vėl sugrįžo į lyderio pozicijas bei sulaukė daug teigiamų įvertinimų įvairiuose prestižiniuose auto-moto žurnaluose.

 

Norėdami sužinoti daugiau, susisiekite su mumis.