Technologijų sektorius

PASIDALINK

Mūsų pasaulinę komandą sudaro daugiau nei 800 ekspertų, dirbančių 60 šalių. Dirbdami kartu mes galime sklandžiai koordinuoti tarptautinius projektus. Plačios „Kantar“ žinios apie technologijų pramonę kartu su mūsų vietinės rinkos išmanymu leidžia klientams teikti išsamią informaciją. 

 

Technologijų sektoriaus tyrimai

Technologijų sritis nuolat keičiasi ir atsinaujina. Mūsų tikslas - panaudoti turimą rinkos tyrimų patirtį ir siūlyti sprendimų variantus, kuriais būtų galima padėti informacinių technologijų ir komunikacijų kompanijoms, elektroninių buitinių prietaisų gamintojams, interneto paslaugų tiekėjams bei internetinių portalų kūrėjams rinkoje įgyti konkurencinį pranašumą.

Specializuotos paslaugos technologijų sektoriui

Iššūkiai besikeičiančiame technologijų pasaulyje, naujų produktų atsiradimas ir skaitmeninės žiniasklaidos sparti sklaida reikalauja iš mūsų žinių ir įžvalgų.

Mūsų ekspertų įžvalgos remiasi gilia šio sektoriaus ypatumų ir tendencijų analize. Atliekame tiek unikalius tyrimus, kurie skirti vienam klientui, tiek kelis sektorius ar kelias kompanijas jungiančius tyrimus, apklausiame tiek specialistus, tiek tikslines vartotojų grupes ar specifines interesų grupes. Mes siekiame, jog mūsų klientai galėtų tvirtai remtis vartotojų nuomone priimdami svarbius sprendimus.

Dauguma klientų, su kuriais bendradarbiaujame, yra tarptautinės kompanijos, bet vystydami ir įgyvendindami savo verslo strategijas vis tik kliaujasi savo šalies žiniomis ir patirtimi. „Kantar“ teikia tiek tarptautinio, tiek Lietuvos lygio žinias ir ekspertizę.