Bendroji socialinė atsakomybė

PASIDALINK

Mūsų tikslas - padėti savo klientams geriau suprasti žmones: kaip mes gyvename, galvojame, jaučiame balsuojame, perkame, žiūrime TV, naršome ir dalinamės turiniu. Taip mes padedame savo klientams augti ir būti sėkmingais.

 

Taip pat norime prisidėti prie tvarios, įvairove pasižyminčios visuomenės kūrimo, padėdami bendruomenėms, kuriose gyvename ir dirbame. Todėl skatiname savo darbuotojus remti vietinių bendruomenių iniciatyvas ir prisidėti prie pasaulinių paramos programų iniciatyvų.

 

„Kantar“ socialinės atasakomybės programa „Nepaprasti žmonės“ skatina padėti aplink mus esančioms bendruomenėms bei aukoti lėšų pasaulinėms paramos programoms. Programa apima savanorišką veiklą, lėšų rinkimo veiklą ir partnerystę su Specialiosios olimpiados sąjūdžiu.

 

NORIME DALINTIS: SKIRIAME SAVO LAIKĄ

 

Daugelis iš mūsų jaučia poreikį pagelbėti, prasmingai prisidėti prie kitų gerovės. „Kantar“ nori dalintis ir padėti aplink mus esančioms bendruomenėms.

 

„Kantar“ visiems mūsų darbuotojams per metus skiria mažiausiai 2 apmokamas dienas savanorystei. Skatiname dalyvauti didelių ar mažų, vietinių ar pasaulinių ne pelno siekiančių organizacijų savanoriškoje veikloje. Galbūt norėsite praleisti laiką su problemas sprendžiančiais paaugliais, padėti gyvūnėlių prieglaudai arba su komanda organizuoti labdaringą veiklą.

 

Savanoriška veikla yra pagrindinis „Kantar“ įmonių socialinės atsakomybės programos „Nepaprasti žmonės“ ramstis. Savanoriška veikla reiškia, kad skiriame savo laiką prasmingai pagalbai.

 

Mes skatiname savanorišką veiklą, nes:

 

  • Tai atitinka mūsų pagrindines vertybes – bendradarbiaujame, dalinamės žiniomis dalyvaudami vietos bendruomenėse, kuriose gyvename ir dirbame.
  • Užtikrina, kad darbuotojai dalinasi savo įgūdžiais ir atneša naudą visuomenei.
  • Leidžia darbuotojams įprasminti savo veiklą, o tai pededa jaustis tvirtai.

NORIME PADĖTI: AUKOJAME PINIGŲ

 

Pasauliniu mastu mes reguliariai renkame lėšas ir prisidedame prie pagalbos tiems, kam to labiausiai reikia. Šiais metais pagrindinį dėmesį skirsime pritraukti lėšas mūsų pasauliniam partneriui, Specialiosios olimpiados sąjūdžiui. Padėsime jiems labiau įtraukti protinę negalią turinčius žmones.

 

Branginame ilgalaikį bendradarbiavimą su UNICEF.  Atsiliepsime į šios organizacijos skubios pagalbos prašymus.

 

Šiais metais bus daug galimybių organizuoti ir dalyvauti mūsų biurų renginiuose. Reguliariai informuosime apie surinktas lėšas, kurios padės mūsų naujiems pasauliniams partneriams pasiekti savo tikslus.

 

Lietuvoje ypač džiaugiamės teikdami pagalbą Lietuvos kino festivaliams, muzikiniam fondui, muziejui, dalindamiesi žiniomis su SOS vaikų kaimu, rinkdami lėšas UNICEF.

 

Mes remiame