RsV komunikacijos monitoringas ir analizė

PASIDALINK

Pažvelkite į save žiniasklaidos ir socialinių medijų akimis. Pažangūs „Kantar“ monitoringo sprendimai leis stebėti komunikaciją visose medijose:

 

  Interneto naujienų portaluose ir agentūrose


  Spaudoje


  Radijo ir TV šaltiniuose


  Socialinėje medijoje


Matuokite RsV komunikaciją aiškiais ir lengvai palyginamais rodikliais. Efektyviai valdykite savo reputaciją žiniasklaidoje.

Daugiau apie medijų žvalgymo ir efektyvumo įvertinimo sprendimus:

Monitoringas su specialisto kontrole

„Kantar“ monitoringo specialistų komanda užtikrins, kad Jus pasiektų tik išgryninta, aktuali informacija.

 

Atrenkame pranešimus pagal Jums svarbias temas, kontekstą ir raktinius žodžius.

 

Pateikiame apdorotą medžiagą lietuvių arba anglų kalba Jums patogiu laiku.
Internetiniame portale Kartar MI lengvai ir greitai surasite tik Jums atrinktus straipsnius dominančia tema.

Automatinis monitoringas

Kantar Operative 24/7 stebi didžiausius interneto naujienų portalus bei naujienų agentūras. Žinutė apie klientą dominančius raktažodžius bus pateikta automatiškai netrukus po straipsnio publikavimo internete. Realiu laiku pasiekta informacija leis operatyviai reaguoti į visas situacijas.

Kantar Operative automatinis monitoringas spaudoje. Spaudos pranešimas, kuriame užfiksuotas raktinis žodis pasieks gavėją vos tik mūsų specialistai techniškai apdoros straipsnį. Todėl net ir spaudoje esanti informacija taps pasiekiama akimirksniu.

Automatinė socialinių tinklų bei interneto platforma leis žinoti apie kievieną straipsnį, grotažymę ar komentarą, minintį Jūsų veiklą. Išgirskite neformalią žmonių nuomonę apie dominančius objektus ir reiškinius greitai ir lengvai.

Komunikacijos analizė

Komunikacijos analizės sprendimai padeda mūsų klientams sužinoti savo komunikacijos stipriąsias bei silpnąsias puses, suprasti žiniasklaidos ir kitų nuomonės lyderių daroma įtaką jų reputacijai.

Kantar Basic - tai automatinis žiniasklaidos pranešimų analizės modulis, kuriame galėsite patys sukurti Jums svarbius analizės objektus ir analizuoti jų viešumą įvairiais pjūviais bet kuriuo metu.

Kantar Expert analizė – komunikacijos parametrų kodavimą atliks ir ataskaitą pagal Jums aktualius analizės pjūvius su įžvalgomis pateiks „Kantar“ analitikai.

Komunikacijos ir rinkos tyrimų integravimas

Kantar Message Sorter - sprendimas, leidžiantis pažvelgti į komunikacinius teiginius iš visuomenės pozicijų. Galėsite įvertinti, kaip žinutes (jau komunikuotas ar dar tik planuojamas) vertina bei ar jomis tiki jums svarbi auditorija.

Kantar Message Sorter rezultatus galite apjungti su komunikacijos efektyvumo rodikliais – koncentruosite savo pastangas į geriausiai vertinamus ir plačiausiai viešinamus teiginius.

Tarptautinis monitoringas

Priklausome pasaulinei įmonių grupei „Kantar““, aprėpiančiai viso pasaulio medijas. Pasinaudoję „Kantar Group“ ekspertų tinklu ir monitoringo platformomis galėsite stebėti ir analizuoti komunikaciją Jums svarbiose pasaulio rinkose.

 

Norėdami sužinoti daugiau, susisiekite su mumis.